T.
+90 286 566 66 00
F.
+90 286 566 66 02
P.
info@hotelgelibolu.com


Avrupa ile Asyanın geçmiş ile geleceğin buluştuğu Gelibolu'ya zerafetiyle kentin kalbinde eşsiz konfor sunan
Sağlık ve eğlencenin kaynağı

Lobi Bar
İster alkollü, ister alkolsüz..............
Lobi Bar’da içeceğiniz birbirinden renkli kokteyller ile eğlencenin ve tatilin keyfini yudumlayacaksınız.

Oyun Salonu
Oyun salonumuzda bulunan, bilardo, tavla, langırt, dart gibi eğlenceli aktivitelerle, tatilinize değişik heyecanlar katacaksınız.

Fitness Salonu
En son teknolojinin ürünü kardiyovasküler cihazlar, vücut ve kas geliştirmeye yönelik makineler, serbest ağırlık aletleri, kalp atışını izleyebileceğiniz bilgisayar kontrollü koşu bantları ve bisikletlerin bulunduğu salon, hergün 07:30 - 22:00 saatleri arasında hizmet verir.

Step/Aerobik
Çeşitli gün ve saatlerde yapılan derslere katılabilir, esnek ve dinamik bir vücuda sahip olurken yaşama daha keyifli devam edersiniz.
Sauna
Daha uzun yaşayabilmek için. Kendini ödüllendirmek  gibi..................
Kadınlara - erkeklere özel sauna. Vücut ve ruh sağlığınız için, zindelik verir, cildinizi güzelleştirir.

Fitness center’de biraz ter attıktan sonra, sauna ile tüm yorgunluklarınızdan kurtulacak, ihtiyacınız olan gücü ve dengeyi yeniden kazanacaksınız.

Sağlıklı yaşamak ve formunuzu korumak için harekete geçin.

Vitamin Bar
Spor öncesi ve sonrasında enerjinizi yükseltmek için alabileceğiniz taze sıkılmış meyve suları, lezzetli kokteyler ve zengin mönüsü ile sizleri bekliyor.


Sağlık Kulubü
Sağlık Kulübü’müzde modern aletlerimizle vücudunuzun ihtiyacına yönelik tüm çalışmaları  gerçekleştirebilirsiniz. Güne daima zinde ve dinamik başlamak için spor salonumuzdan yararlanabilir, günün stresini üzerinizden atabilmek için ise sauna ve masaj için Sağlık Kulübü’müzü ziyaret edebilirsiniz..