T.
+90 286 566 66 00
F.
+90 286 566 66 02
P.
info@hotelgelibolu.com


rezervasyon
Giriş tarihi Çıkış tarihi
v
v
Kişi sayısı
Oda sayısı
 • Gelibolu’da Unutulmaz Bir Hafta Sonu

  Hafta sonu keyfini geleneksel Hotel Gelibolu konforu ile, standart oda ve boğaz manzaralı odalarda Konaklayarak ve Gelibolu’nun doyumsuz güzelliklerini yaşayarak çıkartmaya ne dersiniz? Otelin enfes Boğaz, panoramik iskele manzarasına sahip geniş ve lüks misafir odaları değerli misafirlerine ayrıcaklı bir ortam sunuyor. Konaklamanız için her türlü olanağın düşünüldüğü seçenekleri, açık büfe kahvaltıları ile Hotel Gelibolu hafta sonu paketleri size unutulmaz bir tatil yaşatacak.
 • Yaşanası Bir Mekan

  Gelibolu’da şimdi yaşanası bir mekan var: “Bulvar Cafe”. Temmuz ayı içersinde hizmete giren kafe, aynı zamanda işletmenin sahipleri olan Maral ailesinin ilgi çekici dekorasyonuyla daha da renklenmiş. Gelibolu’nun kalbinde keyifli ve rahat anlar geçirmek üzere planlanan Bulvar Cafe’de konukların, kendilerini evlerinin oturma odasındaymış gibi hissetmelerine olanak tanıyan her detay düşünülmüş.
 • Zenginler Küçük Sever

  “Minimalizm trendi ” dünyaca ünlü dev otellerin papucunu dama atıyor. Son zamanlarda yapılan araştırmalar; küçük otellerin zirveye çıkmayı başardıklarını gösteriyor. “Prestij otel” olarak adlandırılan bu oteller, rakiplerine göre daha az odalı ve daha hesaplılar. Ancak en az rakipleri kadar lüksler. Araştırma kapsamında yer alan “süper zenginler” tercih nedenlerini “küçük olan güzeldir.” cümlesiyle açıklıyorlar.
 • İşadamına Ev Gibi Otel

  Prestij otel tipi; devamlı müşterileri olan, oda sayısı az ve uzun süreli konaklamaları tercih eden kişiler genellikle iş çevrelerinden oluşmaktadır. Prestij otel’in kelime anlamı “standartın dışında, daha özel.” Prestij otelin büyük otellerden farkı, oda sayısının az olması ve müşterilere bir ev sıcaklığı sunması. Müşterilerin devamlılığı nedeniyle, Hotel Gelibolu’da gelenlere isimleriyle hitap ediliyor, okudukları gazeteler ve dergiler alınıyor, sevdikleri yemekler yapılıyor, eğer özel istekleri varsa her gelişinde bunlar unutulmuyor. Diyet yapan ya da vejeteryan olan müşteriler için özel yemekler hazırlanıyor.

Avrupa ile Asya’nın geçmiş ile geleceğin buluştuğu Gelibolu’ya zarafetiyle kentin kalbinde eşsiz konfor sunan
Hotel Gelibolu’ya hoş geldiniz.

Otel ile ilgili bilgiler Muhteşem boğaz manzaralı lüks misafir odalarımızda sizi rahatlık ve konfor bekliyor. Otelimizdeki 10 adet lüks odanın her biri, konforunuz düşünülerek klasik dekorasyon ve yüksek teknoloji ürünleriyle donatıldı. İsteğinize göre ayarlanabilen klima, merkezi ısıtma, uydu, özel TV kanallarına sahip televizyon, direkt telefon, pc dataport, duman dedektörü, LCD, saç kurutma makinası, emanet kasası, parke, mini bar, makyaj aynası, working table ve hızlı internet imkanlarını (merkezi sistem süpürge ve uyarı lambalarını) bir arada bulabilirsiniz. Çamaşırhane, vale, iş merkezi, sağlık kulübü ve oda servisi hizmetlerinden 24 saat boyunca yararlanabilirsiniz.
Prestij Konsepti Misafir profilimiz, tatili bir kültür olarak benimsemiş insanlar.
Bu tip kişiler Prestij yerlere gitmeye çalışıyorlar ve en büyük farklılık da burada ortaya çıkıyor. Prestij otellerin özelliği nedir? Birebir hizmet..... Size adınızla hitap eder, ona göre davranırlar; beklentilerinizi bilirler. Hizmet kalitesi size özeldir. Otelimizin zaten felsefesi de budur. Biz, bir kişi ne hissediyorsa, bunu o tatilde yaşamasını istiyorum diye başlıyoruz, başlama noktamız bu. Ve bizi otelimizde çok mutlu olmanız ilgilendiriyor. Verdiğimiz hizmetlerde ve detaylara çok dikkat ederek kalan misafirlerimize Prestij otel atmosferini yaşatmaya çalışıyoruz.
Bizler şehir otelleri olarak özellikle “Kültür Turizm”i için ülkemize gelen yabancı misafirlerin tercih ettiği oteller kategorisinde yer almaktayız. Gelibolu tarihi ve kültürel güzellikleri açısından dünyanın sayılı kentleri arasında yer almaktadır. Hotel Gelibolu; vermiş olduğu hizmet ve servis kalitesinin yüksek olması sebebi ile bu amaçla seyahat eden kişiler için birçok alternatifi de bünyesinde bulunduruyor. Evlilik yıldönümü, doğum günü, sevgililer günü gibi özel günlerde......Ailedeki gençlerin, büyüklerine evliliklerinin yıldönümünde yaptıkları süprizleri şeklinde gelen misafirlerimiz var. Bunun dışında  SAUNA’mız farklı ve üstün olduğu için sadece ve sadece “kentin günlük koşuşturmasından kaçayım” diye bakım için gelen hemşerilerimiz var.